Відбулась 50 сесія міської ради 8 скликання

В Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді планомірно проводиться нормативно-грошова оцінка земель населених пунктів, що входять до її складу. Це дасть можливість збільшити надходження до місцевого бюджету та сприятиме розвитку, насамперед, сільських територій. 
Так, сьогодні відбулась 50 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання, на якій було затверджено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель с.Василівка. Виступив з даного питання начальник відділу земельних відносин міської ради Володимир Сліпчик.
Ще одне питання, яке розглянули депутати на сесії міської ради – «Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Як поінформувала начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська, ТОВ «Люстдорф» надало 50 000 тисяч гривень цільових коштів на завершення капітального ремонту площі біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Ці кошти необхідно передати комунальному підприємству «Добробут» міської ради для оплати робіт з облаштування площі тротуарною плиткою. Депутати ухвалили позитивне рішення з даного питання.
Володимир Миколайович подякував депутатам за те, що зібрались на позачергову сесію та запросив усіх на відкриття пам’ятника Великому Кобзарю, яке відбудеться на наступному тижні у четвер.
Участь у засіданні сесії міської ради взяло 15 депутатів.

 

Leave a reply