Відбулась 59 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні відбулась 59 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, на якій були розглянуті невідкладні питання, що стосуються бюджету Іллінецької міської ОТГ. Так  відповідно до уточнених показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету на 2020 рік, за рахунок субвенцій з державного бюджету збільшено доходи та видатки загального фонду бюджету об’єднаної громади. Ці кошти будуть спрямовані на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної державної середньої освіти, зокрема на виплату одноразової матеріальної допомоги молодим педагогам, придбання комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів, навчального обладнання, сучасних меблів для початкових класів нової української школи, придбання необхідних розвиткових матеріалів для дітей з особливими освітніми потребами.

Також за рахунок переспрямування бюджетних коштів 43,5 тис.грн виділено на продовження поточного ремонту веранди та коридору Центру дитячої та юнацької творчості.

5,4 млн грн державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості, за рішенням сесії міської ради будуть використані на проведення капітального ремонту Сорокської та Жорницької амбулаторій загальної практики сімейної медицини, придбання телемедичного обладнання для закладу охорони здоров’я в Жорнищах.

Вкрай важливим було питання про виділення коштів на придбання пально-мастильних матеріалів для 18 Державної пожежно-рятувальної частини м.Іллінці, що дасть можливість рятувальникам забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації. З цією метою внесено зміни до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфрастуктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки та виділеного 30,1 тис.грн з вільного залишку коштів загального фонду Іллінецької міської ОТГ. Інформувала з бюджетних питань начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.

З питання  «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади» інформувала юрист міської ради Оксана Ковалець. Депутати ухвалили рішення про визначення виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади строком на 12 місяців комунальне підприємство «Добробут» Іллінецької міської ради.

Міський голова Володимир Ящук наголосив, що комунальне підприємство щодня працює, забезпечуючи чистоту й порядок у населених пунктах громади. Володимир Миколайович подякував комунальникам за добросовісне виконання своїх обов’язків та зобов’язань. Подякував він і депутатам  міської ради за те, що сесійне засідання відбулось.

Варто зауважити, що пленарне засідання сесії міської ради проходило з дотриманням усіх заходів безпеки у зв’язку з пандемією COVID-19. В умовах карантину було ухвалено рішення провести його в залі засідань районної державної адміністрації для забезпечення соціальної дистанції. Міський голова, депутати міської ради, працівники міської ради були у засобах індивідуального захисту.

Leave a reply