Відбулась 6 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулась 6 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання
Сьогодні відбулась 6 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 22 депутати міської ради. До порядку денного сесійного засідання було внесено 18 питань. Більшість з них стосувались внесення змін та затвердження у новій редакції положень про управління міської ради, зміни назви, внесення змін та затвердження статутів комунальних підприємств у зв’язку із прийняттям їх зі спільної власності району у комунальну власність громади, необхідністю впорядкування структури виконавчих органів влади, визначення головних розпорядників коштів, розпорядників коштів нижчого рівня та одержувачів коштів, для того, щоб всі заклади та установи могли повноцінно функціонувати з січня 2021 року.
Також депутати ухвалили рішення про передачу з балансу виконавчого комітету Іллінецької міської ради зовнішніх мереж водопостачання міста Іллінці у господарське відання на баланс комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради та надали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КНП «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.
Міський голова подякував всім депутатам за роботу та привітав зі святами, побажав міцного здоров’я, добра, достатку, успіхів та здійснення мрій.
Leave a reply