Відбулась 60-та сесія міської ради 8 скликання

Сьогодні, 12 червня, відбулась 60-та сесія Іллінецької міської ради 8-го скликання за участі  21 депутата. Напередодні сесії усі питання порядку денного були детально опрацьовані  на засіданнях постійних депутатських комісій.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року та Положення щодо здійснення в поточному бюджетному періоді попередньої оплати товарів, робіт і послуг. Проголосував депутатський корпус за зміни до міського бюджету, передачу коштів між бюджетами, внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки місцевої, міської Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2023 роки», Програми організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевого бюджету на 2019-2022 роки та  ряд інших питань.

Крім інших питань порядку денного  депутати розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, ухвалили рішення щодо прийняття у комунальну власність, оренду та продаж земельних ділянок.

Leave a reply