Відбулась 64 сесія міської ради

Сьогодні відбулась шістдесят четверта сесія міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 17 депутатів. Сесія пройшла з дотриманням всіх санітарних вимог у період карантину.
На сесійне засідання було запрошено голову районної державної адміністрації Богдана Кузнеца. Міський голова Володимир Ящук представив депутатам керівника району, привітав його з призначенням та висловив сподівання на співпрацю на благо розвитку Іллінеччини.
Богдан Олександрович у свою чергу подякував присутнім, побажав міцного здоров’я, зазначив, що «двері до райдержадміністрації відкритті для всіх» та звернувся до депутатського корпусу з проханням підтримати досить важливе для району питання щодо виділення коштів на фінансування КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» районної ради.
Традиційно першими депутати розглянули питання про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та передачу коштів між бюджетами, що дасть можливість збалансувати дохідну та видаткову частини бюджету ОТГ, забезпечити стабільну роботу закладів соціальної сфери, продовжити реалізацію багатьох важливих проєктів. Зокрема виділено кошти КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» районної ради для оплати спожитих енергоносіїв та проведення медичних оглядів жителів громади, які проходитимуть строкову військову службу за контрактом, військовозобов’язаних та осіб, які підлягають приписці.
Ще одним важливим рішенням для забезпечення покращення якості надання медичних послуг жителям району, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, ухваленим на сесії, стало рішення про передачу Іллінецькій центральній районній лікарні медичного обладнання ІФА, придбаного за кошти міського бюджету. Даний апарат, який визначає наявність антитіл до вірусу COVID-19, допоможе лікарям діагностувати цю небезпечну хворобу.
У ході сесійного засідання було затверджено Положення про бюджет громадських ініціатив Іллінецької міської ОТГ. Цікаві та актуальні ідеї жителів громади, спрямовані на її розвиток та покращення життя іллінчан, відтепер матимуть фінансову підтримку для їх реалізації . Варто зауважити, що впровадження платформи “Єдиною платформи місцевої електронної демократії” (скорочено E-DEM), через яку відбуватиметься реалізація проєкту “Бюджет громадських ініціатив Іллінецької міської ОТГ”, відбувається за підтримки швейцарсько-української програми “Електронне урядування для підзвітності влади та участі громади”.
Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною: депутати голосували поіменно шляхом електронного голосування, розглянули 23 питання та ухвалили стільки ж рішень.

Leave a reply