Відбулась 7 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулась 7 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання
Сьогодні відбулась 7 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання. Депутати міської ради підтримали ініціативу голови фракції ПП «Європейська солідарність» Сергія Беднарчука про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Державного бюджету на 2021 рік в частині збільшення видатків на субсидії населенню, підвищення пенсій і заробітних плат працівникам бюджетної сфери та ухвалили рішення надіслати відповідне звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та депутатові Верховної Ради України, обраному від 18 округу, Олегу Мейдичу.
Також було підтримано звернення жителів територіальної громади щодо зменшення цін на енергоносії, зокрема електроенергію, газ, комунальні послуги в цілому, а також розподіл і доставку газу, та депутатське звернення голови фракції ВО “Батьківщина” Леоніда Змієвця про необхідність запровадження мораторію на зростання цін природного газу й електроенергії. Рішення Іллінецької міської ради відповідного змісту буде надіслане Президентові України, Голові Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
Депутати затвердили план роботи Іллінецької міської ради на 2021 рік, надали міському голові частину щорічної основної відпустки.
У зв’язку зі змінами у складі депутатського корпусу міської ради, внесено зміни до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 04.12.2020 № 30 «Про закріплення округів за депутатами» та рішення 3 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 21.12.2020 року «Про обрання постійних комісій Іллінецької міської ради 8 скликання», зокрема депутат від ПП «Українська стратегія Гройсмана» Ігор Павлов увійшов до складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, та соціального захисту населення, за ним закріплено 1 округ, а Галина Бусійок, депутат від цієї ж політичної сили, увійшла до постійної комісії з питань регламенту, забезпечення законності, протидії корупції, депутатської діяльності, за нею закріплено 3 округ.
Розглянуто на сесійному засіданні питання «Про контингент, мережу та оплату навчання в Іллінецькій дитячій музичній школі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади у 2021 році», погоджено розмір плати за навчання, визначено пільгові категорії, котрі навчатимуться безкоштовно, встановлено додаткові пільги по оплаті за навчання дітей, які навчаються на двох і більше інструментах або відділах.
Затверджено Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради, Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг територіальним центром і тарифи на платні соціальні послуги. Розглянуто ряд інших питань.
Leave a reply