Відбулась 8 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулась 8 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання
Сьогодні  відбулась 8 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 23 депутати міської ради.
На початку засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, адже саме у ці дні під час Революції Гідності відбулись розстріли на Майдані Незалежності в Києві. Таку ініціативу вніс депутат міської ради Володимир Ящук.
Далі народні обранці розпочали свою роботу відповідно до порядку денного сесійного засідання, який включав більше 50 питань.
Депутати затвердили звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2020 рік. Заслухали інформації керівників профільних підрозділів про виконання окремих програм у 2020 році, зокрема: Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки; Програми розвитку культури Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки; Програми розвитку фізичної культури та спорту Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки; Програми соціальної підтримки дітей пільгових категорій Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020; комплексної Програми розвитку освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки.
На сесії було внесено зміни до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік, ухвалено рішення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади, затверджено Порядок й особливості передачі в оренду комунального майна та Положення про помічника-консультанта депутата Іллінецької міської ради.
У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи депутати розглянули ряд питань щодо прийняття у комунальну власність міської територіальної громади нерухомого майна. Прийнято рішення вилучити з оперативного управління комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради майновий комплекс відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, розташований в смт Дашів, та передати в комунальну власність Дашівської селищної територіальної громади.
Депутати міської ради підтримали депутатське звернення голови фракції ПП «Слуга народу» Бондарчука Максима про звернення до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».
Також на сесії було розглянуто заяви та клопотання фізичних і юридичних осіб з питань земельних відносин.
Всі проекти рішень попередньо обговорювалися на засіданнях депутатських комісій, а тому сесійне засідання пройшло без дискусій, конструктивно та плідно.
По завершенню сесії з інформацією по те, що з 1 січня розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виступила начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я міської ради Людмила Цінська. Вона наголосила на тому, що до 31 березня кожний з депутатів міської ради має подати електронну декларацію.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply