Відбулась нарада щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»  заходи, котрі спрямовані на зміцнення здоров’я дітей  шляхом організації якісного відпочинку та оздоровлення, визначені одними з пріоритетних в діяльності органів місцевого самоврядування.

15 травня  2017 року  заступник міського  голови Людмила Трохимець провела робочу нараду з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей  влітку 2017 року. Участь у нараді взяли:  начальник та головний спеціаліст управління освіти міської ради Світлана Крот і Оксана Мазур, головний лікар комунального закладу “Центр первинної  медико-санітарної  допомоги” Іллінецької міської ради Олександр Бабушок,  голова правління  Іллінецької районної спілки споживчих товариств “Райспоживспілка” Олександр Коломієць.

У ході наради було розглянуто питання: “Особливості організації дитячого відпочинку та оздоровлення  у  2017 році”, “Вимоги до організації харчування дітей у пришкільних таборах та проведення медичного огляду школярів”.

Начальник управління освіти Світлана Крот доповіла, що влітку 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів з 29 травня по 16 червня 2017 року працюватиме 11 пришкільних таборів, де відпочиватимуть 617 дітей.

Заступник міського голови наголосила на організації змістовного та цікавого дозвілля для дітей та забезпеченні якісного харчування в пришкільних таборах.

Leave a reply