Відбулась сесія міської ради

У середу, 19 вересня 2018 року, відбулося пленарне засідання 36 сесії міської ради 8 скликання, до порядку денного якого було внесено 35 основних та 13 додаткових питань. Та  чи не найважливішими з-поміж усіх питань, котрі розглянули депутати, були «Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року» та «Про внесення змін до бюджету Іллінецької  міської об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік». Інформувала з цих питань начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Зокрема депутати заслухали звіт начальника фінансового управління про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2018 року та провели перерозподіл видатків між розпорядниками бюджетних коштів, розподіл додаткових надходжень та вільного залишку освітньої субвенції, що дасть можливість забезпечити стабільну роботу закладів соціальної сфери, своєчасну виплату заробітної плати, реалізувати важливі для громади проекти та успішно завершити бюджетний рік.  Проекти цих документів були детально вивчені  на засіданні комісії з питань планування фінансів і бюджету, соціально-економічного розвитку територіальної громади, тож загалом робота над цим питанням була конструктивною і продуктивною, як,  і  над усіма іншими.

Міські обранці затвердили міську Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 218-2019 роки, внесли зміни до програми «Питна вода Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 218-2020 роки», Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів Іллінецької міської об’єднаної громади територіальної громади на 2018-2020 роки,  Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради на 2017-2018 роки, місцевої Програми організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевого бюджету на 2018-2018 роки. Ухвалили рішення про пільгові умови оплати навчання в Іллінецькій дитячій музичній школі на 2018 – 2019 роки та реорганізацію клубів-бібліотек сіл Володимирівка, Лиса Гора, Слобідка у сільські клуби, погодили передачу у господарське відання КП «Добробут» екскаватора навантажувача JCB 4CX, катка дорожнього та розглянули ряд інших важливих питань.

Окремим питанням на порядку денному стояло питання «Про заборону торгівлі алкогольними напоями на території Іллінецької міської ОТГ суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)» з 22:00 до 8:00 години. З відповідним листом обмежити продаж алкогольних напоїв до міської ради звернувся педагогічний колектив Іллінецького державного аграрного коледжу. Після громадського обговорення, проект рішення було внесено на розгляд народних обранців з окремими змінами по часу обмеження, які запропонували депутати, вони одного його підтримали. Далі рішення міської ради з цього питання буде надіслане в Державну регуляторну службу України, і лише після погодження регуляторною службою, увійде в дію.

На засіданні депутатами було розглянуто та ухвалено ряд рішень щодо земельних питань: зокрема щодо надання громадянам дозволу на оренду та викуп  земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою, розірвання договорів оренди та припинення права постійного користування земельними ділянками.

По завершені сесії Іллінецький міський голова Володимир Ящук ознайомив депутатів з ходом реалізації проекту щодо будівництва сміттєсортувального комплексу, цеху з переробки пластику та поінформував про використання бюджетних коштів на його будівництво.

Leave a reply