Відбулась щотижнева оперативна нарада

17 липня Іллінецький  міський голова Володимир Ящук провів оперативну нараду за участі заступників, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».

З  інформацією про проведену роботу на оперативній нараді виступила  начальник відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тетяна Герман, яка поінформувала учасників наради про проекти, реалізацію яких розпочато за фінансової підтримки обласних фондів та Державного фонду регіонального розвитку.

У ході наради міський голова наголосив на питаннях благоустрою населених пунктів та впорядкування територій. Також він дав завдання начальнику управління освіти міської ради Світлані Крот тримати на постійному контролі ходу робіт щодо заміни котлів, на ті, які працюватимуть на альтернативних видах паливах, в дошкільних навчальних закладах “Пролісок”, “Сонечко” в м.Іллінці, “Берізка” в с.Жадани, загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Красненьке, зауваживши, що всі роботи необхідно провести протягом літнього періоду.

Презентація до виступу начальника відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку міської ради

Leave a reply