Відбулась щотижнева оперативна нарада у міського голови

На щотижневій оперативній нараді у міського голови за участі секретаря міської ради, заступників міського голови, в.о. старост, працівників апарату та структурних підрозділів міської ради, керівників підприємств та установ міської ради, начальник Іллінецького відділення обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Дмитро Бердніков ознайомив учасників наради з  тими змінами, які відбулись  в  органах  пенсійного фонду та розповів про призначення пенсії в один дотик.

Зокрема Дмитро Бєрдніков зауважив, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 “Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” Іллінецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області реорганізовано шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області. На території Іллінецького району створений Іллінецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Спеціалістами Іллінецького сервісного центру послуги громадянам надаються за адресою м. Іллінці, вул Соборна, 27 за гнучким графіком без перерви на обід. Крім того, спеціалістами Іллінецького сервісного центру здійснюється прийом громадян на відділених робочих місцях за наступним графіком:

¬  смт. Дашів (в приміщенні Дашівської селищної ради) І-ІІІ п’ятниця місяця з 9.00 до 12.00;

¬  с. Жадани (в приміщенні сільської ради) ІІІ четвер місяця з 9.00 до 12.00

Начальник Іллінецького відділення обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області акцентував увагу присутніх та звернувся з проханням до в.о. старост донести  інформацію до жителів громади про те,що електронні сервіси Пенсійного фонду України дозволяють будь-якому громадянину подати документи для призначення пенсії без особистого звернення до територіального відділу обслуговування, використовуючи мережу Internet.

Для звернення  за призначенням пенсії “В один дотик” особі необхідно мати електронний цифровий підпис та відсканові оригінали документів (паспорт, ідентифікаційний номер, трудова книжка та інші).

Необхідно зайти на веб-портал Пенсійного фонду до розділу “Заява на призначення пенсії, заповнити вказані поля, приєднати до заяви електронні відскановані документи та підписати заяву електронним цифровим підписом.

 

Leave a reply