Відбулася 14 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулася 14 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні, 22 червня, відбулася 14 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання.

У сесії взяли участь 20 депутатів міської ради, а також були присутні депутат обласної ради Василь Пиндус, депутати районної ради Олег Дмитрик, Наталія Білозор та Наталія Таранюк.

До порядку денного 14 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання було включено понад 40 питань, серед них питання про затвердження звіту про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за І квартал 2021 року, про внесення  змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Депутати міської ради підтримали депутатське звернення голови фракції ПП «Слуга народу» Максима Бондарчука про звернення до Верховної Ради України щодо проекту Закону про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів) та про звернення голови фракції ПП «Слуга народу» про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення законопроєктів щодо малої приватизації №4572, №4573, №4574 і №4575.

Також народні обранці підтримали депутатське звернення голови фракції ПП «Українська стратегія Гройсмана» Валентини Тарасової про звернення до Кабінету Міністрів України щодо державної програми «Питна вода України». Інформувала з даного питання депутат міської ради Альона Вейда.

На сесійному засіданні було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та  виконавчих органів міської ради», «Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади легкового автомобіля SKODA», «Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади вантажного автомобіля  МАЗ», «Про передачу котельні та теплових мереж, які знаходяться на території КНП «Іллінецька міська лікарня» та обслуговують її, в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади в особі Іллінецької міської ради».

Депутати також підтримали передачу приміщення ліквідованої Василівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради  Вінницької області та  передачу приміщення ліквідованої Павлівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.

Народні обранці проголосували за затвердження герба та прапора сіл Бабин, Даньківка, Дашів, Іллінецьке, Романово-Хутір, селища Хмельове Іллінецької міської територіальної громади.

Також на сесії було розглянуто ряд земельних питань.

На завершення сесійного засідання депутати міської ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв війни, адже сьогодні, 22 червня, в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Таку ініціативу вніс депутат Василь Сенчук.

 

Leave a reply