Відбулася 15 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулася 15 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Понад 50 питань розглядалося сьогодні, 14 липня, на 15 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання.

Участь у сесії взяли 20 депутатів, а також були присутні депутат обласної ради Василь Пиндус та депутати районної ради Олег Дмитрик, Наталія Білозор і Наталія Таранюк.

Серед питань, які розглядалися на сесії міської ради були про внесення  змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік, про виконання Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів Іллінецької міської територіальної громади на 2018-2020 роки за 2020 рік.

Депутати затвердили Програми, які стосувалися соціальної підтримки населення Іллінецької міської територіальної громади, розвитку фізичної культури і спорту, освіти, культури, соціально-економічного розвитку громади, розвитку медицини, житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів, зайнятості населення та інші.

Народні обранці проголосували за встановлення податку на майно на території Іллінецької міської територіальної громади та за встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської територіальної громади.

Також до порядку денного 15 сесії Іллінецької міської ради було внесено ряд земельних питань.

Leave a reply