Відбулася 19 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулася 19 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні, 6 жовтня, відбулася 19 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 21 депутат. Також на сесії були присутні депутати районної ради Наталія Білозор, Олег Дмитрик та Наталія Таранюк.

Під час сесійного засідання було внесено зміни до бюджету Іллінецької міської територіальної громади, а саме виділено кошти на забезпечення безперебійної роботи бюджетних установ нашої громади: на оплату електроенергії, заробітної плати, дитячого харчування, ремонт та утримання доріг та тротуарів; на заміну покрівлі в Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 на капітальний ремонт міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям Дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради.

Кошти державної субвенції спрямовано на здійснення заходів пов’язаних із забезпеченням пожежної безпеки та заміни покрівлі навчального корпусу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Народні обранці проголосували за виділення коштів з бюджету Іллінецької міської територіальної громади на придбання службового автомобіля Renault Duster для поліцейських офіцерів громади.

Відомо, що 14 вересня Іллінецька міська територіальна громада вже отримали від Міністерства внутрішніх справ, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», 1 автомобіль Renault Duster, який поліцейські офіцери використовуватимуть під час патрулювання міста.

Міський голова Володимир Ящук наголосив, що у липні 2021 року у нашому місті відкрилася поліцейська станція, де працює 4 поліцейських офіцери громади, які забезпечуватимуть громадський порядок та безпеку майже 22 тисячі іллінчан.  

«Щоб поліцейський офіцер громади був максимально мобільним і міг якнайшвидше прибути на допомогу, навіть у найвіддаленіший куточок нашої громади, йому потрібен спецавтомобіль, який добре обладнаний. Він дасть можливість офіцерам громади оперативніше реагувати на будь-які виклики, а жителям – відчувати себе максимально захищеними», – сказав міський голова.

Також депутати проголосували за виділення коштів на надання матеріальної допомоги для малозабезпечених осіб.

Leave a reply