Відбулася 21 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулася 21 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання

23 листопада відбулась 21 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 20 депутатів. Також на сесії були присутні депутати районної ради Наталія Білозор, Наталія Таранюк та Олег Дмитрик.

До порядку денного сесійного засідання входило більше 30 питань.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року та внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік та (інформувала начальник фінансового управління Іллінецької міської ради Тетяна Івашківська).

Сьогодні у сфері освіти відбуваються реформи, які стосуються фінансово-економічної діяльності закладів освіти. Для забезпечення надання фінансової автономії закладів дошкільної освіти здійснено реорганізацію сільських дошкільних навчальних закладів шляхом приєднання до міських, а саме до комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради, комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради, комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради.     

Народні обранці проголосували за виділення з місцевого бюджету матеріальної допомоги на загальну суму 45 500 грн для 27-ми жителів громади, з яких 5 учасників бойових дій в зоні АТО/ООС.

Також до порядку денного було внесено ряд земельних питань.

Секретар міської ради Ірина Колтунова проінформувала депутатів про відповіді з Офісу Президента України щодо здійснення одноразової виплати пенсій, з Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення, з Міністерства соціальної політики України щодо поліпшення соціального забезпечення громадян та покращення соціального захисту людей пенсійного віку.

Депутат міської ради Надія Суржок зачитала депутатське звернення від ПП «Батьківщина» та жителів вулиці Берегова та провулку Береговий м. Іллінці з приводу незабезпечення якісним постачанням електроенергії, в якому просять допомоги у вирішенні даної проблеми.

Депутат міської ради Галина Бусійок зачитала депутатське звернення від ПП «Українська Стратегія Гройсмана» до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо протидії захоплення земель громад.

    

Leave a reply