Відбулася нарада керівників закладів освіти нашої громади

Відбулася нарада керівників закладів освіти нашої громади

Сьогодні, 13 січня, відбулася нарада керівників закладів освіти нашої громади, за участі міського голови Володимира Ящука, заступників міського голови Олега Дмитрика, Людмили Трохимець, Олексія Сігнаєвського, начальника управління освіти міської ради Світлани Крот, заступника начальника Іллінецького управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ольги Семенової.

На нараді розглядалися питання про організацію навчального процесу у закладах освіти нашої громади у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року та їх робота під час опалювального періоду, організації інклюзивного навчання, про підсумки ІІ етапу предметних олімпіад, проходження курсової перепідготовки та проведення атестації педагогічних працівників у 2022 році.

Найгарячіше, на нараді, обговорювалося питання про особливості організації харчування дітей у закладах освіти відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Заступник начальника Іллінецького управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ольга Семенова дала керівникам  закладів освіти поради та рекомендації щодо впровадження нового меню з початком нового семестру.  

Ольга Семенова наголосила, що у новому меню обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження, соків, зменшено споживання хліба і картоплі, натомість збільшено споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових.

Міський голова наголосив, що реформа системи шкільного харчування має на меті підвищити рівень самого харчування, поліпшити його якість та поживність страв, адже харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання дітей. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою.

Тож сподіваємося, що діти отримуватимуть якісні шкільні обіди, що сприятиме розвитку культури харчування у навчальних закладах, та у всіх українських родинах.

Leave a reply