Відбулася нарада з діловодами, що працюють у старостинських округах

Відбулася нарада з діловодами, що працюють у старостинських округах

З метою узгодження шляхів вирішення проблемних питань, що виникають під час надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та досягнути домовленості щодо їх мінімізації у майбутньому відбулася нарада у форматі зум-конференції за участі заступника начальника міжрегіонального управління у Вінницькій області, начальника Управління державної реєстрації та начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

На нараді були присутні начальник Іллінецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлана Бондар, начальник центру адміністративних послуг Євген Шмигора та діловоди, що працюють у старостинських округах.

Основними питаннями, які розглядалися на нараді були питання про покращення взаємодії відділів державної реєстрації актів цивільного стану та органів місцевого самоврядування та питання про налагодження співпраці у процесі надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

 

Leave a reply