Відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств

Відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств
Про організацію жнивної кампанії 2022 року в умовах воєнного стану говорили сьогодні, 11 липня, на нараді з керівниками сільськогосподарських підприємств, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.
 
У нараді взяли участь директор Іллінецького аграрного фахового коледжу, депутат Вінницької обласної ради Василь Пиндус, начальник першого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Роман Гончарук, начальник сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №5 Вінницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області підполковник Максим Боднюк, начальник 18 Державної пожежно-рятувальної частини (м.Іллінці) 2 Державного пожежно-рятувального загону (м.Вінниця) Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Палагін, начальник Іллінецької державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Леся Бондар, представник Іллінецького управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, начальник управління економічного розвитку та інвестицій міської ради Володимир Сліпчик, старости старостинських округів Іллінецької міської територіальної громади, а також керівники сільськогосподарських підприємств нашої громади.
 
Начальник управління економічного розвитку та інвестицій міської ради Володимир Сліпчик розповів про структуру посівних площ 2022 року. Зокрема, він відзначив, що під урожай 2022 року посіяно 22 452 га, з яких 59% до загальної площі становлять зернові та зернобобові культури, 36% -технічні культури, 5% – кормові.
 
За словами начальника управління економічного розвитку та інвестицій міської ради, наразі сільськогосподарські підприємства завершують підготовку зернозбиральної техніки та складських приміщень для зберігання зерна, роблять запаси палива та приступають до збирання урожаю ранніх зернових культур.
 
В ході наради було розглянуто питання про порядок оформлення перепусток для безперешкодної роботи аграрної сфери, порядок здійснення бронювання працівників, дотримання вимог правил пожежної, техногенної безпеки, податкове законодавство.
 
Перший заступник міського голови Олег Дмитрик наголосив, підбиваючи підсумки наради, що продовольча безпека – це ще один важливий фронт, і аграрна сфера має його тримати та працювати ефективно. Він також подякував аграріям за допомогу Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам, оскільки після повномасштабного вторгнення рф в Україну вони активно надавали допомогу.
 
«Віримо у Збройні Сили України, віримо у нашу Перемогу! Робимо все можливе, аби її наблизити», – додав Олег Дмитрик.
Leave a reply