Відбулася щотижнева оперативна нарада

Відбулася щотижнева оперативна нарада

Сьогодні, 25 липня, відбулася щотижнева оперативна нарада із заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками управлінь та відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я нашої громади, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Про хід жнивної кампанії в Іллінецькій громаді проінформував начальник управління економічного розвитку та інвестицій міської ради Володимир Сліпчик.

Володимир Сліпчик наголосив, що цьогоріч аграріям нашої громади необхідно зібрати ранні зернові та зернобобові на площі 6540 га, що на 4% більше, ніж у 2021 році. Також зараз на полях дозрівають посіви озимого ріпаку – 1339 га (на 19% або 325 га більше, ніж торік).

Також він додав, що наразі вже зібрано 852 га ранніх зернових та зернобобових культур (13% до посіяного), а середня урожайність цього року фіксується на рівні 40,9 ц/га.

Обговорювали питання підготовки закладів освіти до початку нового навчального року. Діти мають безпечно розпочинати новий навчальний рік, адже їхня безпека – найважливіше.

Головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок додав, що люди віком від 60 років, а також люди віком 18-59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу COVID-19 можуть отримати другу бустерну дозу вакцини проти коронавірусної хвороби.

Говорили також про підготовку та відзначення, вперше в нашій країні, Дня Української Державності, який запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

Відзначатимуть День Української Державності 28 липня.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення та визначено напрямки роботи на наступний тиждень.

 

 

Leave a reply