Відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик

Відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик

Сьогодні, 2 серпня, відбулася традиційна щотижнева оперативна нарада зі старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

До присутніх звернувся головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок, який наголосив, що вакцинація – найдієвіший спосіб захистити себе та своїх рідних від COVID-19.

Олександр Миколайович відзначив, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України, у разі потрапляння регіону у жовту, помаранчеву чи червону зону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Тільки таким чином працівники освітньої сфери зможуть повернутись до звичного життя і навчання.

Також головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради додав, що у м. Іллінці працює Центр масової вакцинації населення (ЦМВ) проти коронавірусної хвороби COVID-19, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 25 (приміщення управління праці та соціального захисту) каб. №4.

Пункти щеплення також працюють в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини нашої громади, а саме в Іллінецькій, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій.

Також на нараді розглядалося питання про громадський бюджет Іллінецької міської територіальної громади, з якого інформувала Тетяна Герман, начальник відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку Управління економічного розвитку та інвестицій міської ради.

Leave a reply