Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Володимира Ящука

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Володимира Ящука

Сьогодні, 19 квітня, відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Володимира Ящука, участь у якій взяли старости, начальники управлінь та відділів міської ради, а також головні лікарі закладів охорони здоровʼя громади.

На нараді Володимир Миколайович наголосив, що у громаді триває двомісячник з благоустрою, і, вкотре, закликав усіх присутніх долучитися до благородної справи: навести лад на вулицях, розчистити придорожні лісосмуги, упорядкувати території, прилеглі до підприємств, установ, організацій, громадські місця міста та населених пунктів нашої громади.

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик проінформував присутніх, що з допомогою проєкту «Соціальна громада», який вже почав працювати у нашій громаді та дозволяє приймати документи на оформлення виплат максимально наближено до людей, вдається зменшити навантажуваність на Центр надання адміністративних послуг.

Відомо, що наразі «Соціальна громада» вже працює у Жаданівському, Паріївському, Тягунському, Хрінівському та Якубівському старостинських округах, а до травня планується приєднати й решту старостинських округів.

Також Олег Вікторович додав, що з травня у громаді буде впроваджено адміністративну послугу «е-Малятко» – комплексну послугу для батьків новонароджених.

 

Leave a reply