Відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Володимира Ящука

Відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Володимира Ящука

Про зміни в законодавстві щодо інституту старост та про надання жителям Іллінецької міської територіальної громади безкоштовних юридичних консультацій йшла мова сьогодні, 30 серпня, на щотижневій оперативній нараді зі старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Депутат міської ради, адвокат Наталія Діденко звернулася до старост з пропозицією проводити безкоштовні юридичні консультації для жителів сіл, оскільки вони, а особливо, люди поважного віку не завжди мають можливість отримати належну правову допомогу.

Такі юридичні консультації покращать доступ до правових послуг жителів сіл, вразливих верст населення, а також розширять їхню правову обізнаність.

Міський голова дав завдання старостам виділити кабінети, у яких Наталія Петрівна зможе проводити консультації та визначити графік їх проведення.

Далі Ірина Масненька, начальник відділу кадрової та юридичної роботи Іллінецької міської ради проінформувала присутніх про зміни в законодавстві щодо інституту старост. Ці зміни удосконалять правове регулювання інституту старост задля його подальшого розвитку.

Також піднімалося питання щодо готовності закладів освіти нашої громади до опалювального сезону.

Leave a reply