Відбулася щотижнева оперативна нарада

Відбулася щотижнева оперативна нарада
Сьогодні, 4 липня, відбулася щотижнева оперативна нарада за участі першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретаря міської ради, керуючого справами виконавчого комітету, старост, начальників управлінь та відділів міської ради, керівників комунальних підприємств та установ міської ради, а також головних лікарів закладів охорони здоров’я, керівників закладів загальної середньої освіти нашої громади, яку провів міський голова Володимир Ящук.
 
На початку оперативної наради Володимир Миколайович привітав працівників податкової служби, які у суботу, 2 липня, відзначали своє професійне свято.
 
Міський голова подякував податківцям за сумлінне виконання службових обов’язків та наповнення бюджету, що в умовах війни є вагомим фактором у підтримці Збройних Сил України.
 
Головний державний інспектор Немирівського відділу по роботі з податковим боргом Управління по роботі з податковим боргом Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Тетяна Гребенюк та старший державний інспектор Іллінецької державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Олександр Хоменко були нагороджені Грамотами Іллінецької міської ради.
 
«Нехай ваш досвід, самовідданість завжди мають повагу у суспільстві. Бажаю вам міцного здоров’я, миру та злагоди!» – сказав Володимир Ящук.
 
Далі на нараді обговорювалося питання підготовки закладів освіти до початку 2022/23 навчального року та створення безпечних умов перебування дітей, учнів і працівників у них, з урахуванням збройної агресії рф.
 
Міський голова наголосив, що наразі головне завдання – створити максимально безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу.
 
За підсумками наради прийнято відповідні рішення та визначено напрямки подальшої роботи.
Leave a reply