Відбулось 13 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Сьогодні відбулось 13 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якому взяли представники вже нового складу виконкому. На розгляд членів виконавчого комітету було винесено два стратегічні документи – проєкт Програми соціально-економічного розвитку та проєкт бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік. Презентували їх начальник відділу стратегічного планування й інвестиційного розвитку міської ради Тетяна Герман та начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Члени виконавчого комітету схвалили проєкти цих важливих документів та рекомендували їх міській раді до затвердження.
Також на засіданні виконкому було затверджено фінансові плани комунальних підприємств міської ради: «Центр первинної медико-санітарної допомоги», «Добробут», «Іллінціводоканал» на наступний рік, заслухано звіти керівників цих підприємств про виконання фінансових планів за 9 місяців 2020 року, погоджено зміни до окремих з них.
Члени виконкому затвердили Положення про опікунську раду та її персональний склад, надали згоду на влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” двох одиноких недієздатних жителів громади. Про що інформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
Начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк ознайомив присутніх із заявами громадян щодо впорядкування адресного господарства, надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення, зверненнями старост та керівників комунальних закладів щодо надання дозволу на зріз дерев. Усі вони були задоволені.
З метою покращення безпеки дорожнього руху погоджено встановлення дорожніх знаків 5.35.2 «Пішохідний перехід» по вулиці Максима Кривоноса (біля автовокзалу та Центрального ринку) та знаку 3.34 «Зупинка заборонена» по вулиці Європейська (біля магазину «Зодіак») в місті Іллінці.
Накладено адміністративні стягнення у вигляді попередження громадянам, які не зареєстрували своє місце проживання протягом 30 календарних днів з дня зняття з попереднього місця проживання, затверджено склад адміністративної комісії та комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради. Інформувала з даних питань юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр.
Володимир Миколайович привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажав миру, добра, благополуччя, добробуту та плідної роботи на благо Іллінецької міської територіальної громади.
Leave a reply