Відбулось 15 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

28 листопада відбулось 15 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради, на якому було розглянуто понад 30 питань. Основними серед планових питань, які було винесено на розгляд членів виконкому, стало обговорення стратегічних документів щодо розвитку нашої об‘єднаної територіальної громади на короткострокову та довгострокову перспективу – проєкту Програми соціально-економічного розвитку Іллінецької міської об‘єднаної територіальної програми на 2020 рік, проєкту Стратегії сталого розвитку Іллінецької міської об‘єднаної територіальної громади на період 2020-2027 рр., проєкту бюджету об‘єднаної громади на 2020 рік. Презентував програми перший заступник міського голови Олег Дмитрик. З основними показниками бюджету об‘єднаної громади на 2020 рік ознайомила присутніх начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Члени виконавчого комітету схвалили проєкти цих важливих документів та рекомендували їх міській раді до затвердження.
Також на засіданні виконкому було затверджено фінансові плани комунального підприємства «Іллінціводоканал» та комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради на наступний рік, погоджено інвестиційні програми комунального підприємства «Добробут» у сфері поводження з побутовими відходами на 2019-2020 роки.
Вперше в громаді проведено конкурс з визначення перевізника на міський автобусний маршрут, зокрема маршрут загального користування “Борисівка-Морозівка-РЕС-Голики-Борисівка”. Рішенням виконавчого комітету конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Борисівка-Морозівка-РЕС-Голики-Борисівка» було визнано таким, що відбувся, визначено його переможцем комунальне підприємство “Добробут” міської ради, затверджено розклад руху міського маршрутного транспорту.
Члени виконкому розглянули та затвердили рішення опікунської ради. Ознайомила присутніх з рекомендаціями опікунської ради заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.
Leave a reply