Відбулось 16 засідання виконавчого комітету 8 скликання

20 грудня під головуванням міського голови Володимира Ящука відбулось шістнадцяте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання. Спершу члени виконкому затвердили заходи щодо підготовки та відзначення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади новорічних і різдвяних свят. Розповіла як в ОТГ проходитиме святкування та про проведену організаційну роботу заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець. Зокрема Людмила Михайлівна поінформувала членів виконкому про те, що крім традиційних новорічних заходів, 12 січня в Іллінцях пройде яскраве дійство – V Обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво», участь у якому візьмуть кращі фольклорно-етнографічні та співочі колективи з колядками і щедрівками рідного краю, виробами народних майстрів та господинь, обрядовими хлібами та кутею з різних куточків Вінниччини. То ж на даний час в громаді триває активна підготовка до його проведення. Запалення головної новорічної ялинки міської ОТГ заплановано на 28 грудня.
Далі на засіданні виконкому було розглянуто питання про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які вчинили адміністративні правопорушення – проживання без паспорта громадянина України чи без реєстрації місця проживання, про постановку та зняття з черги квартирного обліку. Інформували з цих питань юристи міської ради Ірина Масненька та Анастасія Столяр.
Про організацію громадських робіт у 2019 році інформував заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Сігнаєвський. Члени виконкому підтримали це рішення.
Рішенням виконкому схвалено прогноз бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки. Основні прогнозні показники доходів та видатків бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 та 2021 роки представила загалу начальник фінансового управління Тетяна Івашківська. Тетяна Миколаївна акцентувала увагу членів виконкому на тому, що метою підготовки прогнозу є забезпечення послідовності та передбачуваності бюджетної політики, створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку громади та можливостями бюджету громади в середньостроковій перспективі та окреслила основні завдання бюджетної політики ОТГ. Також члени виконкому погодили внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, зокрема збільшення доходів по спеціальному фонду на 2,5 млн грн за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету для завершення будівництва сміттєсортувального комплексу, перерозподіл видатків загального фонду бюджету на 2018 рік у межах загального обсягу бюджетних призначень міській раді та управлінню освіти міської ради з подальшим затвердженням цих змін на сесії міської ради.

У зв’язку з необхідністю затвердження бланку відділу містобудування та архітектури міської ради внесено зміни до Інструкції з організації діловодства та архівного зберігання документів у Іллінецькій міській раді. Ознайомила членів виконкому зі змінами начальник загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради Олександра Пилипенко.
Було розглянуто та задоволено заяви громадян щодо присвоєння адресних номерів, надано дозвіл жителям об’єднаної громади на зріз дерев, фізичним особам підприємцям на розміщення тимчасової торгівлі під час проведення масових заходів до новорічних та різдвяних свят. Виступив з даних питань начальник відділу містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор ОТГ Юрій Роїк.
Підсумовуючи роботу виконавчого комітету міської ради за минулий рік, міський голова подякував членам виконкому за активну громадську позицію, розуміння, підтримку, цікаві ініціативи й побажав міцного здоров’я, сімейної злагоди, добра, достатку, успішного та мирного нового року й радісних різдвяних свят.

Leave a reply