Відбулось 2-ге засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

На засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови  Володимира Ящука, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 17 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади.  

Зокрема було заслухано звіти начальника управління освіти міської ради Світлани Крот, головного бухгалтера управління культури міської ради Анжели Колесник, головного лікаря комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання» міської ради Олександра Бабушка про те, на що у 2019 році спрямовувались бюджетні кошти у підпорядкованих їм галузях.

У ході засідання виконавчого комітету було затверджено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії. Погоджено замовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт доріг в населених пунктах Іллінецької міської ОТГ.

Члени виконавчого комітету розглянули заяви жителів громади та юридичних осіб щодо надання дозволів на виготовлення технічної документації на водопостачання  будівель і споруд та облаштування системи водовідведення, присвоєння чи уточнення поштових адрес, надання дозволу  на  зріз дерев. Інформувала з цих питань працівник відділу містобудування та архітектури міської ради Інна Савич.

Заступник міського голови Людмила Трохимець поінформувала присутніх про організацію в Іллінецькій ОТГ до 8 Березня конкурсу краси «Міс Весна» та проведення у травні Міжнародного фестивалю-конкурсу народного хорового співу імені В.І.Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине», члени виконкому затвердили положення про їх проведення.

Було погоджено накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які вчинили адміністративні правопорушення – проживання без паспорта громадянина України чи без реєстрації місця проживання. Виступила з даного з питання головний спеціаліст-юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр.

Leave a reply