Відбулось 4-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Відбулось 4-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради
Сьогодні відбулось 4-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, на якому було розглянуто 24 питання порядку денного.
Члени виконавчого комітету заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, звіти про виконання бюджетів Іллінецької та Бабинської сільських рад за 2020 рік. Виступила з даних питань начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.
Було заслухано інформації керівників окремих комунальних підприємств про виконання фінансового плану за минулий рік. Так з інформацією про виконання фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради виступив головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок. Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради доповідав директор КП «Добробут» Денис Гетьман. Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради інформував начальник КП «Іллінціводоканал» Юрій Томащук. Також члени виконкому затвердили зміни до фінансових планів цих підприємств за 2020 рік та зміни, які необхідно внести КП «Добробут» вже у цьому році.
Відповідно до заяв юридичних та фізичних було надано дозвіл на зріз дерев, розглянуто та задоволено заяви жителів громади щодо впорядкування адресного господарства.
Ухвалено рішення вжити заходи щодо дотримання на території Іллінецької міської територіальної громади вимог законодавства про попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу. Зокрема розмістити на сайті Іллінецької міської ради перелік місць, де заборонено палити. Зобов’язати підприємства, установи, організації комунальної та інших форм власності у місцях та закладах, де куріння заборонено, розмістити наочну інформацію, а у місцях, відведених для куріння, таблички з відповідним написом.
Надано дозвіл на замовлення проєктно-кошторисних документацій на капітальний ремонт автодоріг в місті Іллінці на 2021 рік: по вулиці Козацька (від перехрестя з вулиці Польова до перехрестя з вулиці Устима Кармелюка), вулиці Гагаріна (від перехрестя з вулиці Польова до перехрестя з вулиці Устима Кармелюка), вулиці Велика Голицька (від перехрестя з вулиці Світла до вулиці Петра Дорошенка), вулиць Волошкова, Набережна, Миру. Тут планується укладення асфальтобетонного покриття.
Розглянуто питання щодо встановлення піклування та призначення піклувальника, надання дозволу на укладання договорів дарування об’єктів нерухомого майна малолітнім дитям, надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу та інші. Інформувала з яких головний спеціаліст юрисконсульт служби у справах дітей міської ради Анастасія Столяр.
Leave a reply