Відбулось 6-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулось 6-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання
Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Ящука відбулось 6-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, на якому було розглянуто більше 20 питань.
З інформацією про проведення в Іллінецькій міській територіальній громаді двомісячника з благоустрою виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Сігнаєвський. Члени виконавчого комітету затвердили комплексний план заходів з благоустрою населених пунктів громади.
Було затверджено приміський автобусний маршрут загального користування «Бабин –Іллінці». Відповідно члени виконавчого комітету ухвалили рішення про проведення конкурсу з визначення перевізника на цьому маршруті, утворили конкурсний комітет для його підготовки та проведення. Інформував з цих питань заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Сігнаєвський.
З фінансовим планом комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради на 2021 рік ознайомив присутніх головний лікар КНП «Іллінецька міська лікарня» Микола Масленчук. Про фінансовий план комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Іллінецької міської ради інформувала редактор КП «Іллінецька організація радіомовлення» міської ради Руслана Момот, про фінансовий план комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради – директор КП «Трудовий архів» Людмила Клименко. Заслухавши інформацію керівників, члени виконавчого комітету затвердили фінансові плани цих підприємств.
Відповідно до заяв фізичних та юридичних осіб було надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення, зріз дерев. Задоволено заяви жителів громади щодо впорядкування адресного господарства. Розглянуто заяви щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та встановлення зовнішньої реклами. Ухвалено рішення про замовлення виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці М.Кривоноса у м.Іллінці, вулиці Центральній в селі Іллінецьке, вулиці Набережній в селі Павлівка. Розглянуто депутатське звернення депутата Іллінецької міської ради Леоніда Змієвця про вирішення проблеми, яка склалася внаслідок будівництва зовнішніх мереж водопостачання, зокрема проведення ремонту доріг по вулиці та провулку Б.Хмельницького. Інформував з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.
Затверджено Порядок утримання осіб, що потребують стороннього догляду, в Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ”. З даного питання виступила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
Також на засіданні виконавчого комітету було розглянуто ряд питань, що стосувались захисту прав дітей.
Leave a reply