Відбулось 7-ме засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

У п’ятницю, 26 липня, відбулось 7-ме засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання. З інформацією про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2019 року на засіданні виконавчого комітету виступила начальник фінансового управління Тетяна Івашківська.  Зокрема Тетяна Миколаївна розповіла, що виконання   міського   бюджету  по  доходах,   враховуючи   міжбюджетні трансферти,   склало  93,8 млн грн, у тому числі по  загальному фонду – 91,41 млн грн, що становить 101,33 % виконання до плану на I півріччя 2019 року та по спеціальному фонду  2,4 млн  грн, або 57,59 % виконання до початкового плану на  2019 рік. По власних і закріплених надходженнях загального фонду бюджет виконано на 55,5 млн грн, або перевиконано на 1,2 млн грн, що становить 102,21 % до плану на I півріччя 2019 року.

У загальній сумі  власних надходжень основну питому вагу становлять податок  та  збір на доходи фізичних осіб, що складає 39,4 млн грн, або 71 %  від  фактичних  надходжень I півріччя 2019 року, єдиний податок – 7,9 млн грн (14,3 % від фактичних надходжень), податок  на   майно –  5,1 млн грн (9,2 %  від фактичних надходжень).    

Крім власних і закріплених надходжень по загальному фонду отримано також міжбюджетних трансфертів  в сумі 35,9 млн грн на утримання закладів освіти, охорони здоров’я та інше.

Одночасно, не виконано зобов’язання перед загальним фондом бюджету по акцизному податку з ввезених на митну території України та з вироблених в Україні підакцизних товарів (пального), з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування, з плати за надання адміністративних послуг, з рентної плати за користування надрами, по надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, з єдиного податку.

За I півріччя 2019 року забезпечено виконання  бюджету міської об’єднаної територіальної громади по доходах спеціального фонду в сумі 2,4 млн грн, при річному плані  4,4 млн  гривень. Зокрема, до спеціального фонду міського бюджету надійшли кошти від екологічного збору в загальній сумі 10,8 млн грн, що становить 118% до планових показників.

Члени  виконавчого комітету схвалили проект рішення про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Далі проект рішення  буде винесений на затвердження сесією міської ради.

Також на засіданні було затверджено зміни до фінансового плану  комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради та Правила розміщення зовнішньої реклами  на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Інформували з цього питання головний бухгалтер комунального підприємства «ЦПМСД» Іллінецької міської ради Інна Кравченя та юрист міської ради Оксана Ковалець. 

Як зазначила у своєму виступі юрист міської ради Ірина Масненька   виявлено ряд адміністративних правопорушень громадянами щодо несвоєчасної реєстрації власного місця проживання та проживання їх неповнолітніх дітей. Члени виконкому погодили  накладення адміністративного стягнення відповідно до списку, зачитаного Іриною Володимирівною.              

Було розглянуто та задоволено заяви жителів громади та юридичних осіб щодо надання дозволів на виготовлення технічної документації на водопостачання   будівель, і споруд та їх водовідведення, на зріз дерев,  впорядкування адресного господарства, реконструкцію фасаду будівлі по вулиці Європейська, 26 у місті Іллінці. Інформував з цього питання начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Роїк.

Leave a reply