Відбулось 9-те засідання виконавчого комітету міської ради

Відбулось 9-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, на якому було розглянуто 25 питань. Так на засіданні виконавчого комітету заслухано звіти керівників галузі освіти, охорони здоров”я, культури про підготовку до опалювального сезону. Інформували з цих питань – начальник управління освіти міської ради Світлана Крот, заступник головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Людмила Живега, начальник управління культури міської ради Юлія Весна.
Як розповіла начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська, розпочато роботу з формування бюджету об’єднаної громади на 2021. Для підготовки цього надважливого документа необхідно затвердити склад робочої групи та план заходів з підготовки проєкту бюджету Іллінецької міської ОТГ на 2021 рік та прогнозу бюджетів об’єднаної громади на 2022 та 2023 роки. Члени виконавчого комітету ухвалили позитивні рішення з даних питань.
Було затверджено ряд проєктно-кошторисних документацій на проведення капітальних та поточних ремонтів. Зокрема, проєктно-кошторисні документації на капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Весняна (від вулиці Польова до вулиці Устима Кармелюка), поточний ремонт приміщень міського будинку культури та системи опалення у глядацькій залі. Асфальтування вулиці Весняна та ремонт міського будинку культури буде проведено у цьому році.
Погодили члени виконавчого комітету замовлення проєктно-кошторисних документацій на капітальний ремонт глядацького залу міського будинку культури, ремонт освітлення на набережній річки Соб, капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Зоряна у м. Іллінці.
Заслухали звіти керівників комунальних підприємств міської ради – КП «Добробут», «Іллінціводоканал», «Центр первинної медико-санітарної допомоги», про виконання фінансового плану та розглянули ряд інших питань.
Leave a reply