Відбулось десяте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

У четвер, 19 жовтня, відбулось десяте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання. На засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови  Володимира Ящука, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 7 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади.  Про заходи з підготовки комунальних служб міста до роботи в  осінньо-зимовий період 2017-2018 років інформували присутніх заступник міського голови Олексій Сігнаєвський та директор комунального підприємства  «Добробут» міської ради  Юрій  Вишневський.

Члени виконкому погодили накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які не зареєстрували своє місце проживання протягом 30 календарних днів з моменту зняття з попереднього місця проживання.  Виступила з цього питання  юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр.

Про ситуацію, що склалась в одній з родин жителів села Неменка, де батьки  не виконують належним чином батьківські обов’язки та не займаються вихованням дитини, розповіла заступник міського Людмила Трохимець. Членами виконкому було ухвалено рішення звернутись до служби у справах неповнолітніх районної державної адміністрації для ініціювання позбавлення їх батьківських прав.

Також у ході засідання виконавчого комітету було розглянуто заяви жителів громади щодо надання дозволів на виготовлення технічної документації на водопостачання  будівель і споруд та облаштування системи водовідведення, присвоєння чи уточнення поштових адрес, надання дозволу  на  зріз дерев. Інформував з цих питань начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Іллінецької міської ради Юрій Роїк.  По всіх зверненнях прийнято позитивні рішення.

 

 

 

 

Leave a reply