Відбулось дев’яте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

21 вересня відбулось дев’яте  засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, яке провів міський голова Володимир Ящук. До порядку денного цього засідання було внесено 10 питань. Першим розглядалось питання «Про святкування Дня міста».  Про заходи, які заплановані у рамках відзначення Дня міста, та кошти, які будуть спрямовані на їх проведення, інформувала заступник міського голови Людмила Трохимець. Людмила Михайлівна окреслила коло завдань щодо належної організації його відзначення. Міський голова подякував усім спонсорам, завдячуючи яким відбудеться свято Дня міста, та запросив членів виконкому взяти участь у святкуванні.

Членами виконкому було внесено зміни до персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Іллінецької  міської ради 8 скликання та затверджено положення про опікунську раду в новій редакції. Виступила з цього питання секретар міської ради Наталія Чигрин.

Вони підтримали ініціативу про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» жительці с.Неменка.

Було погоджено накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які вчинили адміністративні правопорушення – проживання без паспорта громадянина України чи без реєстрації місця проживання, про що інформувала головний спеціаліст-юрисконсульт міської ради  Анастасія Столяр.

Також на засіданні виконавчого комітету було надано дозвіл: на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд  та  їх  водовідведення;  на  виготовлення  проектно-кошторисної документації на газифікацію будівель і споруд; замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний  ремонт  вуличного освітлення по вулицях в с.Жорнище та с.Шевченкове; встановлення інтернет антени на водонапірній вежі в с. Якубівка; влаштування автостоянки по вул. Незалежності, біля церкви «Живе  слово» в м. Іллінці. Ознайомив з інформацією з цих питань начальник відділу житлово-комунального  господарства та благоустрою Юрій Роїк.

Leave a reply