Одинадцяте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

23 листопада відбулось одинадцяте  засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради, яке провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.  Спершу члени виконкому заслухали звіт фахівців з соціальної роботи по Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та оговорили питання щодо покращення роботи з сім’ями, які потребують соціального супроводу. Далі було затверджено Положення про нагородження грамотами та подяками Іллінецької міської ради та склад комісії з обстеження гідроспоруди в селі Сорока Жаданівського старостинського округу. Інформувала з цих питань юрист міської ради Ірина Масненька. Що стосується ще одного питання, з якого інформувала Ірина Володимирівна, то члени виконкому не погодили надання платних послуг Іллінецькою міською мультимедійною бібліотекою міської об’єднаної територіальної громади. Було прийнято рішення з бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади виділити додатковий фінансовий ресурс, для того аби всі послуги бібліотекою надавались безкоштовно. Таку пропозицію вніс перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Чимало питань, котрі розглядались на засіданні виконавчого комітету, стосувались реалізації важливих соціальних проектів у населених пунктах об’єднаної громади. Члени виконкому надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт частини дороги з укладенням асфальтобетонного покриття по вулиці Жовтневій у с.Тягун та вулиці Центральній в с.Володимирівка; капітальний ремонт тротуару на вулиці Миру в с.Тягун та вулиці Центральній у с.Володимирівка; капітальний ремонт сільських будинків культури у селах Тягун  і  Володимирівка; капітальний ремонт вуличного освітлення по вулиці Червона у селищі Червоному; затвердили проектно-кошторисну документацію на облаштування міні-футбольного поля зі штучним покриттям на базі стадіону Іллінецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів №2”.

Також було задоволено заяви громадян щодо впорядкування адресного господарства, надано дозвіл  на виготовлення технічної документації на  водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення й надано дозвіл  на  зріз дерев.

Ознайомив з інформацією з цих питань  начальник відділу житлово-комунального  господарства та благоустрою міської ради Юрій Роїк.

Члени виконкому погодили накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які свочасно не зареєстрували своє місце проживання, про що інформувала головний спеціаліст-юрисконсульт міської ради  Анастасія Столяр.

Leave a reply