Відбулось офіційне відкриття приміщення старостату Бабинського старостинського округу

Відбулось офіційне відкриття приміщення старостату Бабинського старостинського округу
Гарною подією завершується 2021 рік у нашій громаді. Сьогодні відбулось офіційне відкриття приміщення старостату Бабинського старостинського округу, де тепер знаходитиметься офіс старости та діловода.
 
Раніше старостат у Бабині розміщувався на виїзді з села, що створювало багато незручностей як для відвідувачів, так і працівників. Адже окремим жителям старостинського округу, для того, щоб звернутись до старости чи діловода необхідно було подолати чималу відстань. Саме тому було прийнято рішення перенести старостат у приміщення колишнього гуртожитку в центрі села Бабин, оскільки сюди більш зручно добиратись і жителям села Бабина, і села Даньківки.
 
Менш, ніж за рік, спільними зусиллями старости, міської ради, за допомоги керівників підприємств та сільськогосподарських формувань, які здійснюють свою діяльність на території Бабинського старостинського округу, було зроблено сучасний ремонт, перекрито дах металочерепицею, утеплено приміщення, облаштовано ефективну систему опалення, встановлено твердопаливний котел.
 
До Бабина з цієї нагоди завітали Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступники міського голови – Олег Дмитрик, Людмила Трохимець, Олексій Сігнаєвський, колеги-старости, ті люди, які завжди підтримують реалізацію у Бабині й Даньківці усіх гарних починань і важливих для сільчан соціальних проєктів – керівник ТОВ «ШЕФФ-ГРУПП» Сергій Шевчук та директор ТОВ «БЕСТІНВЕСТ-ЕНЕРГО» Віталій Маланіч.
Міський голова Володимир Ящук привітав усіх з цією гарною подією, побажав успішної та плідної праці на благо жителів сіл с.Бабин і Даньківка.
 
«Це була ініціатива старости Леоніда Стадніка, ми її підтримали, адже основне завдання децентралізації – наближення послуг до людей. Зроблено велику роботу, створено гарні умови для працівників та відвідувачів. Дякую Леоніду Івановичу, котрий доклав багато зусиль, щоб в Бабині був саме такий сучасний старостат та усім, хто долучився до цієї справи», – сказав Володимир Миколайович.
 
Від імені жителів Бабинського старостинського округу подякувала міському голові Володимиру Ящуку, старості Леоніду Стадніку, меценатам, які допомагали у реалізації проєкту, Тетяна Мельник. Як зауважила Тетяна Вікторівна, що вони відчули, що таке об’єднана громада. Лише за рік було проведено капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини, облаштовано внутрішню вбиральню у школі, і ось сьогодні відкривається сучасне гарне приміщення старостату, куди приємно зайти, де отримаєш необхідні консультації та послуги.
 
Староста Леонід Стаднік розповів, що кошти на ремонт приміщення виділялися з бюджету громади. Вагому допомогу надало фермерське господарство «ШЕФФ-АГРО». Також допомагали у реалізації цього проєкту ТОВ «БЕСТІНВЕСТ-ЕНЕРГО», ТОВ «ГАРАНТІНВЕСТАГРО», Липовецький виробничий підрозділ ПрАТ «Зернопродукт МХП». Внутрішні роботи будуть продовжуватись, частину приміщення планується використати для розширення сфери побутового обслуговування населення.
 
Leave a reply