Відбулось перше засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулось перше засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні відбулось перше у цьому році засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання.

Розпочали свою роботу члени виконавчого комітету із затвердження регламенту та плану роботи на 2021 рік.
Було розглянуто питання про організацію громадських робіт на території Іллінецької міської територіальної громади, зокрема затверджено види громадських робіт, перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт, та погоджено обсяг коштів на їх проведення.
Рішеннями виконавчого комітету визначено види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати покарання особи засуджені до покарання у виді громадських робіт, перелік об’єктів, на яких можуть відбувати стягнення особи, визнані винними у вчинені адміністративного правопорушення, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт, перелік об’єктів, на яких можуть відбувати адміністративне стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.
Відповідно до заяв громадян та рекомендацій опікунської ради при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради, членами виконавчого комітету прийнято рішення про звернення до суду щодо призначення опікунів жителям громади, які не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.
Визначено посадових осіб виконавчих органів міської ради, які складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення, внесено зміни до складу адміністративної комісії та громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради, затверджено звіт про роботу адміністративної комісії за 2020 рік.
Надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення громадянам, які звернулись з відповідними заявами. Ухвалено рішення про впорядкування адресного господарства за зверненнями жителів м.Іллінці.
Leave a reply