Відбулось тринадцяте засідання виконавчого комітету  міської ради

21 грудня  відбулось тринадцяте  засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради. Під час засідання, яке провів міський голова Володимир Ящук, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади. Так, було затверджено заходи щодо підготовки та відзначення новорічних і різдвяних свят. Інформувала з цього питання заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.

Наступним члени виконкому розглянули питання: «Про організацію у 2018 році громадських робіт». Доповідав по ньому заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Сігнаєвський.

Було розглянуто та задоволено заяви громадян щодо присвоєння адресних номерів, постановки на чергу квартирного обліку, надано дозвіл жителям об’єднаної громади на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.

Члени виконкому погодили накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які вчинили адміністративні правопорушення – проживання без паспорта громадянина України чи без реєстрації місця проживання, про що інформувала юрист міської ради Ірина Масненька.

Підсумовуючи роботу виконавчого комітету міської ради за минулий рік, міський голова Володимир Ящук подякував членам виконкому за активну громадську позицію, розуміння, підтримку, цікаві ініціативи. Володимир Миколайович привітав усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажав успішного, мирного нового року й радісних різдвяних свят.

Leave a reply