Відбулось засідання 13-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулось засідання 13-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні  відбулось засідання 13-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, на яке було винесено 3 питання.

Так члени виконавчого комітету затвердили рішення місцевої комісії Іллінецької міської ради з питань використання  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, оформлене протоколом №1 від 06.07.2021.      Інформувала з даного питання заступник начальник відділу кадрової та  юридичної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Оксана Ковалець.

Було погоджено внесення змін до складу Спостережної ради Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради», зокрема одним із членів Спостережної ради став голова громадської організації «Іллінці – наше місто» Олег Кружільний. Також було затверджено склад Спостережної ради Комунального некомерційного  підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.

Ознайомили з інформацією з даних питань – головний лікар КП «ЦПМСД» Іллінецької міської ради Олександр Бабушок та головний лікар КНП «Іллінецька міська лікарня» Микола Масленчук.

Leave a reply