Відбулось засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету

Відбулось засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету
Сьогодні, 8 жовтня, відбулось засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету, на якому розглядалися організаційні питання та проєктні пропозиції, які надійшли від мешканців громади.
 
Загалом до відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку надійшло всього 12 проєктних заявок на загальну суму 1 мільйон 112 тисяч 290 гривень.
 
Всі проєкти пройшли попередню перевірку на відповідність пунктам 7.1.-7.5 Положення про громадський бюджет Іллінецької міської територіальної громади.
 
Далі їх спрямували на розгляд головних розпорядників коштів управлінь освіти, соціального захисту та житлово-комунального господарства для проведення подальшої експертизи.
 
Серед поданих заявок найбільше число проєктів про облаштування дитячих майданчиків у місті та селах, розвиток освітніх послуг шляхом придбання сучасного обладнання, підведення лінії електропостачання до туристичної локації «Іллінецький кратер».
 
Особливої уваги заслуговують проєктні заявки лікарів Іллінецької міської лікарні про придбання необхідного медичного обладнання та інструментарію для надання якісних доступних послуг населенню.
 
Нагадуємо, що оприлюднення самих проєктів та онлайн голосування відбудеться з 15 листопада до 5 грудня.
 
Для зручності на офіційному сайті можна скористатись розділом БІЛЬШЕ/ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ/ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЄКТИ Протокол засідання можна переглянути у розділі БІЛЬШЕ/ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ/ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ.
Leave a reply