Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

21 квітня відбулось четверте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання. До порядку денного цього засідання було внесено 13 питань, серед найбільш важливих: «Про замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вуличного освітлення в селах Сорока та  Жадани», «Про замовлення проектно-кошторисної документації на побудову  котельні в ДНЗ «Берізка» села Жадани».  Інформацію з цих питань представив начальник відділу містобудування міської ради Юрій Роїк.

Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перший квартал 2017 року інформувала заступник начальника-начальник бюджетного відділу фінансового управління  міської ради  Ірина Троцюк.

Члени виконавчого комітету затвердили розмір кошторисної заробітної плати, який враховуватиметься при визначенні вартості будівництва (нового будівництва реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних  коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії; надали дозвіл на виготовлення технічної документації на  водопостачання   будівель і споруд, їх водовідведення; встановлення тимчасових споруд; виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію будівель і споруд. Ознайомив з інформацією з цих питань Юрій Роїк.

Після детального обговорення  на засіданні виконавчого комітету не було погоджено встановлення телекомунікаційної вежі в межах міста.

  

Leave a reply