Відбулося 11 засідання виконавчого комітету міської ради 8 скликання

Відбулося 11 засідання виконавчого комітету міської ради 8 скликання

Сьогодні, 19 травня, під головуванням міського голови Володимира Ящука відбулось 11-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, на якому було розглянуто більше 20 питань.

Про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 1 квартал 2022  року та зміни, які необхідно внести до бюджету, інформувала заступник начальника фінансового управління міської ради Ірина Троцюк. Члени виконавчого комітету затвердили звіт про виконання бюджету та погодили внесення необхідних змін.

Також начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська інформувала з питання «Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Іллінецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.12.2020 № 43».

 

Зі звітами фінансового плану за І квартал 2022 року та з інформацією щодо внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Добробут» міської ради виступив директор КП «Добробут» Денис Гетьман, керівник комунального підприємства «Іллінціводоканал» міської ради Юрій Томащук, головний бухгалтер комунального підприємства «Центр первинної медико санітарної допомоги» міської ради Інна Кравченя, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук, редактор КП «Іллінецька організація радіомовлення» Руслана Момот, бухгалтер КП «Трудовий архів» Тетяна Шмигора, директор комунального підприємства «Архітектурно-будівельне бюро» міської ради Наталя Кучківська. Заслухавши інформацію керівників та бухгалтерів, члени виконавчого комітету затвердили фінансові звіти цих підприємств та погодили внесення змін.

Відповідно до заяв громадян було надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення. Задоволено звернення фізичної особи-підприємця щодо розміщення зовнішньої реклами. Інформував з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

З питань «Про виділення матеріальної допомоги громадянам» та «Про безоплатну передачу на постійне зберігання документів комунального  підприємства  «Іллінціфарм» Іллінецької міської ради, що ліквідується» виступила начальник управління соціального захисту населення  та охорони здоров’я міської ради Людмила Цінська.

Також на засіданні виконавчого комітету розглядалися питання, що стосувались захисту прав дітей, з інформацією з яких членів виконкому ознайомила начальник служби у справах дітей Альона Падура.

Leave a reply