Відбулося 16 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося 16 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання
На 16 засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, яке відбулося 16 вересня, було розглянуто понад 30 питань.
 
Члени виконавчого комітету затвердили Положення про Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер гончарів та живописців «Вікенд у Ганжі», який проходить з метою вшанування пам’яті знаного подільського майстра народного мистецтва Олександра Ганжі. Пленер проводиться в м. Іллінці та с. Жорнище, щорічно у вересні. Участь у ньому беруть молоді українські майстри гончарного мистецтва та живопису.
 
Відповідно до внесених змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 22 липня 2021 року №178-«а» «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за результатами коригування тарифу», було встановлено порядок сплати населенням за послуги з централізованого водопостачання: 26,53 грн за куб. м за власні кошти населення за умови затвердження Іллінецькою міською радою Програми відшкодування різниці в тарифах КП «Іллінціводоканал» міської ради, 9,64 грн – відшкодовується з бюджету Іллінецької міської територіальної громади.
 
Затверджено звіти про виконання фінансового плану за І півріччя 2021 року та зміни до фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради, комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради, комунального підприємства «Іллінціводоканал» міської ради, комунального підприємства «Добробут» міської ради, комунального підприємства «Трудовий Архів», комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення», комунального підприємства «Архітектурно-будівельне бюро».
 
Члени виконкому проголосували за внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади та затвердили склад робочої групи з питань формування бюджету Іллінецької міської територіальної громади.
Leave a reply