Відбулося 2 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Відбулося 2 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Сьогодні, 17 лютого, відбулося 2 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука, до порядку денного якого було внесено 10 питань.

Члени виконавчого комітету заслухали, обговорили та затвердили звіт начальника фінансового управління Іллінецької міської ради Тетяни Івашківської про виконання  бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 2021 рік.

Затверджено Положення про порядок встановлення тарифів на платні послуги та використання коштів отриманих комунальним підприємством  «Трудовий архів» Іллінецької міської ради. З даного питання інформувала присутніх директор комунального підприємства  «Трудовий архів» міської ради Людмила Клименко.

Також затверджено фінансові плани на 2022 рік комунальному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради та комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради. З цих питань інформували головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук.

Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб Іллінецької міської територіальної громади члени виконавчого комітету надали дозвіл на видалення аварійних сухостійних дерев. Інформував з даного питання начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

Як зазначила у своєму виступі начальник відділу кадрової та юридичної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Ірина Масненька виявлено ряд адміністративних правопорушень громадян, які не зареєстрували своє місце проживання протягом 30 календарних днів з дня зняття з попереднього місця проживання. Члени виконкому погодили накладення адміністративного стягнення на порушників, а також ухвалили ряд рішень за підсумками засідання комісії із захисту прав дитини при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради, про які інформувала присутніх начальник служби у справах дітей Альона Падура.

Засідання виконавчого комітету пройшло в робочій атмосфері.

Leave a reply