Відбулося 23 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося 23 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Понад 10 питань розглянули на 23 засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Спершу члени виконкому затвердили заходи щодо підготовки та відзначення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади новорічних і різдвяних свят.

Про те, як в Іллінецькій міській територіальній громаді відбуватиметься святкування та про проведену організаційну роботу розповіла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець. Зокрема, Людмила Михайлівна розповіла, що запалення головної новорічної ялинки нашої громади відбудеться 29 грудня, на Європейській площі нашого міста.

8 січня у міському Будинку культури відбудеться регіональне дійство «У куми на посиденьках».

Члени виконкому затвердили комунальному некомерційному підприємству «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради тариф на платні медичні послуги, а саме на медичні огляди для отримання виїзної візи, профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів, медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянам, на оздоровчий масаж, гімнастику, на косметологічну допомогу, а також на перебування громадян за їх бажанням у медичних закладах з поліпшеним сервісом обслуговування. Інформував з даного питання головний лікар КНП «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук.

Затверджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством  «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради:

  1. Централізоване водопостачання за 1 куб. м з ПДВ:
  • Населення – 26, 53 грн;
  • Бюджетні установи та організації – 44, 87 грн;
  • Інші установи та організації – 44, 87 грн.
  1. Централізоване водовідведення за 1 куб. м з ПДВ:
  • Населення – 18,36 грн;
  • Бюджетні установи та організації – 84, 48 грн;
  • Інші установи та організації – 84, 48 грн.

На засіданні виконкому розглянуто питання про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадянина, який не зареєстрував своє місце проживання протягом 30 календарних днів з дня знаття з попереднього місця проживання. Інформувала з даного питання начальник відділу кадрової та юридичної роботи апарату виконавчого комітету Іллінецької міської ради Ірина Масненька.

Члени виконавчого комітету погодили Всеукраїнському союзу єврейських громадських організацій «Об’єднана єврейська община України» встановлення пам’ятних знаків на старих кладовищах у м. Іллінці та с. Жорнище. Було надано дозвіл на зріз аварійного дерева, на розміщення зовнішньої реклами, на встановлення тимчасової споруди з автозупинкою для здійснення підприємницької діяльності, на розміщення тимчасової торгівлі. Виступив з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури – головний архітектор Іллінецької міської ради Юрій Роїк.

Було затверджено перелік проєктів, які будуть фінансуватися в рамках громадського бюджету на території Іллінецької міської територіальної громади у 2022 році. Інформувала з даного питання начальник відділу стратегічного планування і інвестиційного розвитку управління економічного розвитку та інвестицій Іллінецької міської ради Тетяна Герман.

Також члени виконкому розглянули питання, що стосувалися дітей-сиріт.

Міський голова, підсумовуючи роботу виконавчого комітету міської ради у 2021 році, подякував членам виконкому за активну громадську позицію, розуміння, підтримку, цікаві ініціативи й побажав міцного здоров’я, сімейної злагоди, добра, достатку, успішного та мирного нового року й радісних різдвяних свят.

Leave a reply