Відбулося 7 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося 7 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні, 22 квітня, відбулося 7 засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука, на якому було розглянуто понад 20 питань.

Члени виконкому заслухали інформацію начальника управління культури міської ради Юлії Весни про роботу закладів культури та території Іллінецької міської територіальної громади та затвердили графіки роботи закладів культури підпорядкованих управлінню культури.

Затверджено склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та території нашої громади. Інформувала з даного питання начальник служби у справах дітей Альона Падура.

Відповідно до заяв юридичних осіб Іллінецької міської територіальної громади було надано дозволи на видалення аварійних сухостійних дерев. Розглянувши звернення жителів міста Іллінці про розміщення тимчасової торгівлі було дозволено здійснювати тимчасову торгівлю штучними з дотриманням вимог чинного законодавства. Було погоджено проведення розмітки на пішохідних переходах, пішохідних зонах та іншої розмітки та території Іллінецької міської територіальної громади, а також проведення капітального ремонту тротуару по вулиці Європейській до центрального міської кладовища у м. Іллінці. Інформував з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

Про утворення координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми на території  Іллінецької міської територіальної громади інформувала головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді відділу соціальної підтримки державних гарантій управління соціального захисту та охорони здоров’я міської ради Вікторія Поліщук.

Також було затверджено тарифи на вивезення рідких побутових відходів комунальному підприємству «Іллінціводоканал» міської ради. Інформувала начальник відділу кадрової та юридичної роботи Ірина Масненька.

Відомо, що вартість послуги з приймання стічних вод, які вивозяться автомобільним транспортом, становитиме 12 грн (з ПДВ) за 1 м. куб, а послуги асенізаційної машини з вивезення стоків в межах м. Іллінці за одну поїздку становитимуть для: населення – 206,6 грн. (з ПДВ), підприємства, організації і установи – 400,85 грн. (з ПДВ).   

Leave a reply