Відбулося сьоме засідання виконавчого комітету міської ради

На засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради, яке пройшло під головуванням заступника міського голови  Людмили Трохимець, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 17 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

Так, було затверджено проектно-кошторисну документацію на будівництво сміттєсортувального комплексу та  капітальний ремонт  тротуару по вул. Незалежності в місті Іллінці, надано згоду на замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт  будинку культури в с.Павлівка та капітальний ремонт дороги по вулиці Миру в с.Слобідка. Також члени виконкому розглянули питання: «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на  водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення»,   «Про  внесення змін до рішення виконкому № 164 від 20.10.2011р. «Про впорядкування адресного господарства по вулиці Пирогова в м.Іллінці», «Про розміщення тимчасової торгівлі», «Про впорядкування адресного господарства», «Про надання дозволу  на  зріз дерев», «Про перепланування кафе «Молодіжне»,  «Про встановлення огорожі» та прийняли позитивні рішення. Інформував з цих питань заступник міського голови Олексій Сігнаєвський.

Директор комунального закладу «Центр культури, мистецтва та  естетичного виховання Іллінецької міської ради»  Микола Романов  розповів про заходи, які заплановано до  26-ї річниці незалежності України. Члени виконкому затвердили план заходів щодо відзначення Дня народження нашої держави, погодили накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на громадян, які вчинили адміністративні правопорушення – проживання без паспорта громадянина України чи без реєстрації місця проживання, та постановку на  чергу квартирного обліку  учасників АТО, інвалідів війни. Інформували з двох останніх питань  головний спеціаліст-юрист та головний спеціаліст-юрисконсульт міської ради – Ірина Масненька та Анастасія Столяр.

Участь у засіданні виконавчого комітету взяла секретар міської ради Наталія Чигрин.

Leave a reply