Відбулося засідання 11 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося засідання 11 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні, 24 червня, відбулося засідання 11 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Про затвердження плану заходів щодо організації виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік членів виконавчого комітету інформувала начальник фінансового управління Тетяна Івашківська.

Розглянувши звернення громадян міста Іллінці члени виконкому надали дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення, на видалення аварійного сухостійного дерева, на розміщення виносного рекламного щита та столу замовлень по вулиці Європейська на літній період з дотриманням вимог чинного законодавства. Також задоволено заяви жителів громади щодо впорядкування адресного господарства та про проведення благоустрою території біля орендованого приміщення по вулиці Незалежності. Встановлено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води строком на три роки для обслуговуючого кооперативу «Джерело» с. Іллінецьке, вул. Центральна 9/2, Вінницького району, Вінницької області. Інформував присутніх з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

Також розглянено питання щодо включення дитину позбавлену батьківського піклування в списки осіб, які перебувають на квартирному обліку  при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради та коритсуються правом позачергового отримання житла. З цього питання інформувала заступник начальника кадрової та юридичної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Оксана Ковалець.

Депутат Вінницької районної ради, член виконавчого комітету Іллінецької міської ради  Наталія Таранюк передала слова вдячності міському голові Володимиру Ящуку від жителів вулиці Мирна, що у м. Іллінці, за заасфальтовану дорогу.

Leave a reply