Відбулося засідання 12 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося засідання 12 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

6 червня, відбулося засідання 12 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука.

До порядку денного виконавчого комітету внесено 4 питання.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, які загинули захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

Члени виконавчого комітету проголосували за внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік та за затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу в Іллінецькій міській територіальній громаді. З даних питань виступила начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.

Також Тетяна Миколаївна інформувала з питання «Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Іллінецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.12.2020 року №43».

На засіданні виконавчого комітету розглядалося питання, що стосувалося захисту прав дітей. З даного питання виступила начальник служби у справах дітей міської ради Альона Падура.

Міський голова привітав з Днем журналіста, який в Україні відзначають 6 червня, представників засобів масової інформації нашої громади – редактора приватного підприємства «Редакція районної газети «Трудова слава», заслуженого журналіста України Наталію Таранюк та редактора комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» міської ради Руслану Момот.

«Я щиро вітаю вас з професійним святом. Від вашої цікавої та надзвичайно відповідальної роботи залежить поінформованість суспільства, його пізнання інформації та її сприйняття. Сьогодні сміливе та правдиве слово – ваша зброя, якою ви наближаєте нашу перемогу та ведете боротьбу в інформаційному просторі. Міцного здоров’я вам, невичерпної енергії, побільше позитивних та мирних новин», – сказав Володимир Миколайович.

Leave a reply