Відбулося засідання 15 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, до порядку денного якого входило понад 10 питань

Відбулося засідання 15 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, до порядку денного якого входило понад 10 питань
Сьогодні, 26 серпня, відбулося засідання 15 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, до порядку денного якого входило понад 10 питань.
Члени виконавчого комітету схвалили Прогноз бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки. З даного питання інформувала начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.
Тетяна Миколаївна відзначила, що метою Прогнозу бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки є забезпечення послідовності та передбачуваності бюджетної політики, створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку громади та можливостями бюджету громади в середньостроковій перспективі.
Було затверджено Положення про Дошку пошани Іллінецької міської територіальної громади. З цього питання інформувала присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
Розглянуто питання про внесення змін до складу дисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади, до складу комісії з питань захисту прав дітей, інформувала з яких начальник Служби у справах дітей Альона Падура.
Розглянувши звернення громадян міста, було надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення, на зміну поштової адреси житлового будинку у місті Іллінці, вирішено замовити проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Устима Кармелюка в м. Іллінці Вінницької області», погоджено розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з дотримання вимог чинного законодавства. Також було погоджено правлінню Іллінецької районної спілки споживчих товариств, провести облаштування під’їзду та зупинки транспорту біля маркету «Грош» у м. Іллінці. Інформував з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.
Leave a reply