Відбулося засідання 18 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося засідання 18 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання
Розпочалося засідання виконавчого комітету хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять земляків, які загинули захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.
Члени виконавчого комітету заслухали звіт про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за І квартал 2022 року та проголосували за внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік. З даних питань інформувала начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.
Відповідно до заяв громадян було надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення та на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності. Інформував начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.
Вирішено взяти на квартирний облік при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради дитину-сироту, що користується правом позачергового одержання жилих приміщень. Виступила з даного питання заступник начальника відділу кадрової та юридичної роботи Оксана Ковалець.
На засіданні виконавчого комітету розглядалися питання щодо надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування та призначення піклування неповнолітньому, з яких присутніх ознайомили начальник служби у справах дітей міської ради Альона Падура.
Члени виконавчого комітету проголосували за внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання, військово-професійної орієнтації молоді та підготовки молоді од строкової військової служби за контрактом з Збройних Силах України, проведення зборової підготовки, проведення заходів мобілізації в першому відділі Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2024 роки та проголосували за виділення матеріальної допомоги на лікування жителям Іллінецької міської територіальної громади та захисникам України, які отримали поранення під час бойових дій. Інформувала з даних питань начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради Людмила Цінська.
Загалом засідання виконавчого комітету пройшло у плідній робочій атмосфері.
Leave a reply